ایران جزء کشور های زلزله خیز بوده ، که حداکثر سبک سازی را در ایران الزامی می سازد.

ارتباط با متخصصین مجرب

آگاهی از گذشته چراغ راه آینده است

شرکت پایدار سازه به عنوان شرکتی پویا و صاحب فناوری نوین بر آن است که در راستای برنامه های بلند مدت خود به عنوان یکی از شرکتهای برتر در حوزه صنعت ساختمان در منطقه خاورمیانه باشد و همچنین علاوه بر صادرات محصول خود به کشورهای عراق، سوریه ، عمان و قطر نیز بتواند خط تولید خود در کشور گرجستان را راه اندازی کرده و نیروی فنی و مهندسی به آن کشور اعزام کند.

ما با زلزله کنار آمده ایم

گروه صنعتی پایـدار سـازه موفق شده است طراحی و تولید دیوار پیش ساخته فوق سبک و بلوک سقفی با فناوری نوین را به ثبت برساند. و حدود 1 میلیون متر مربع در شهرهای تهران، اصفهان ، مازندران ، بوشهر ، کیش، کرمانشاه بم و سر پل ذهاب و …. اجرا کند.

همراه با حفظ سرمایه های ملی ، حفظ محیط زیست ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، عایق های مناسب صوتی و حرارتی و رطوبتی ، مقاوم در برابر آتش ، مقاوم در برابر زلزله از نظر پیکر بندی لرزه ای ، جلوگیری از نفوذ گاز رادون در فضاهای داخلی، بارگیری و حمل و نقل آسان ، سرعت در اجرا، قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی منطقه ای، طراحی معماری و محاسبات دینامیکی و استاتیکی مطابق با آیین نامه ها و استانداردهای بین المللی ، طراحی و ساخت خط تولید ، آموزش اجرا ، ارزان سازی ، افزایش عمر مفید ، بازیافت پسماندها ، را به سوی تعالی میرساند.

امیدواریم با فرهنگ سازی به واسطه مهندسین متعهد کشورمان ایران در حفظ سرمایه های ملی و جلوگیری از آسیب های جانی و مالی و روانی زلزله ، این گروه صنعتی را در توسعه فناوریهای نوین یاری فرمایند.

بیشتر با ما آشنا شوید

ما در شرکت پایدار سازه امید داریم با استفاده از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی و با بهره گیری از دستگاهها و ماشین آلات و همچنین نخبگان و مهندسان جوان این شرکت ، بتوانیم تحولی نو در صنعت ساختمان کشور به وجود آوریم.

علیرضا آقا شیخ موسی
علیرضا آقا شیخ موسینایب رییس هیئت مدیره
کارشناس امور حسابداری
کارشناس امور قراردادهای داخلی و بین الملل
کارشناس امور قراردادها و سرپرست تیم حقوقی
دارای سوابق مدیریتی در ارگانهای دولتی و خصوصی با بیش از 2000 نفر نیروی کار
محمد آقا شیخ موسی
محمد آقا شیخ موسیرییس هیئت مدیره و مدیر عامل
مهندس عمران و عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران
عضو کمیته توسعه کسب و کار کمیسیون ملی یونسکو
عضو کارگروه تخصصی ارتباطات و امور بین الملل یونسکو
عضو تیم رسمی فوتبال کارآفرینان بزرگ کشور ثبت شده در یونسکو-فیفا
رامین علی محمدیان
رامین علی محمدیانمدیر اجرایی و بخش فنی
مهندس عمران کارشناسی ارشد زلزله
عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران
عضو کارگروه تخصصی مدیریت و برنامه ریزی و ارتقاء دانش حرفه ای سازمان نظام مهندسی
عضو بنیاد ملی نخبگان به عنوان دانش آموخته برتر

پروژه های اخیر ما

ما برآنیم برای کسب رضایت مشتری ، محصولاتی منطبق با نیازهای مشتری با کیفیت و خدماتی مناسب با شأن و منزلت آنان با اتکا بر دانش بومی و بهبود مستمر ارائه نماییم، پس به امید توفیق روز افزون در امر سبک سازی و استاندارد سازی.

مشاهده همهٔ پروژها

گفته کسانی‌ که با ما کار کرده ا‌ند

“No man but feels more of a man in the world if he have but a bit of ground that he can call his own. However small it is on the surface, it is four thousand miles deep; and that is a very handsome property.”
HARRY SMITH • NEW HOME OWNER

“Many novice real estate investors soon quit the profession and invest. When you invest in real estate, you often see a side of humanity that stocks, bonds, mutual funds, and saving money shelter you from.”

JOHN DOE • PROPERTY INVESTOR

همکاران قابل اعتماد

امیدواریم با فرهنگ سازی به واسطه مهندسین متعهد کشورمان ایران در حفظ سرمایه های ملی و جلوگیری از آسیب های جانی و مالی و روانی زلزله ، این گروه صنعتی را در توسعه فناوریهای نوین یاری فرمایند.

همین امروز با ما تماس بگیرید

شرکت پایدار سازه آمیتیس به عنوان شرکتی پویا و صاحب فناوری نوین بر آن است که در راستای برنامه های بلند مدت خود به عنوان یکی از شرکتهای برتر در حوزه صنعت ساختمان باشد و بتواند گامی موثر در صنعتی سازی ساخت و ساز در کشور و عرصه بین الملل بردارد.

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تلفن

  موضوع

  چطور میتوانیم کمک کنیم؟